FAQ

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na pytania, które najczęsciej są nam zadawane przez naszych klientów. Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na interesujące cię pytanie, skontaktuj się z nami.

 

Czy biuro w waszej siedzibie można wynająć na godziny, czy jedynie na pełne dni?

Powierzchnie biurowe wynajmujemy zarówno na godziny, jak i na dni, tygodnie czy miesiące. Nasza oferta biur do wynajęcia jest maksymalnie elastyczna i dostosowana do Twoich potrzeb.

Czy możemy wynajać biuro na weekend?

Jasne. Niestety, w sobotę i niedzielę nie jesteśmy w stanie zapewnić wsparcia recepcji, ale chętnie udostępnimy Wam całą resztę usług.

Czy możemy u was zamówić catering na spotkanie?

Niestety, nie prowadzimy usług cateringowych. Z przyjemnością jednakże doradzimy i przedstawimy możliwości zamówienia jedzenia z pobliskich restauracji i firm oferujących dowóz jedzenia.

Jak mogę umówić się na obejrzenie biura?

Najlepiej zadzwoń lub napisz do nas. Dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Czy macie swój parking?

Niestety, nie posiadamy własnego parkingu, ale w okolicy naszych biur znajduje się bardzo dużo miejsc parkingowych w strefie bezpłatnego parkowania. A nasza siedziba jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta - znajdujemy się w pobliżu stacji Metro Imielin.

Czym jest wirtualne biuro?

To usługa, dzięki której zarejestrujasz swoją firmę pod wyjatkowym adresem, a my odbierzemy Twoją pocztę i odeślemy na adres domowy. Do tego możesz korzystać z innych usług, które oferuje Strefa Biura. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Czy przy wynajęciu sali konferencyjnej możemy liczyć na jakieś napoje?

Oczywiście. W ramach wynajmu sali konferencyjnej zapewniamy dostęp do kuchni, w której przygotujecie sobie pyszną kawę, herbatę, a także będziecie mieć dostęp do wody butelkowanej.

Czy przy rezerwacji sali konferencyjnej na kilka godzin udzielacie rabatów?

Oczywiście, skontaktuj się z nami, jesteśmy bardzo otwarci na negocjacje cenowe 🙂

Scroll to top