Wirtualny adres

W ramach wirtualnego adresu oferujemy szereg udogodnień, które będą wspierać Twoją firmę w fazie początkowej, jak i w dalszym rozwoju.

Nasze wirtualne biuro oferuje udostępnienie adresu korespondencyjnego lub/i służącego do celów rejestracji spółki. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla przedsiębiorcy, który poszukuje miejsca dla prowadzenia swojej działalności, a nie chce rejestrować jej np. w miejscu zamieszkania.

To zarazem świetny sposób na podniesienie atrakcyjności firmy. Prestiżowy adres, bez numeru lokalu, powiązany ze Strefą Biura w Warszawie z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych współpracą kontrahentów.

Zapewnij swojej firmie prestiżowy adres. Jeśli dopiero zaczynasz swoją działalność, to usługa wirtualnego biura zapewni większą wiarygodność w oczach kontrahentów. Twoja firma nie musi mieścić się w Twoim domu – wybierz nasze wirtualne biuro i zarejestruj swoją firmę w naszej lokalizacji.

Wirtualne biuro to usługa polega na udostępnieniu adresu korespondencyjnego lub/i służącego do celów rejestracji Twojej firmy. To bardzo wygodne rozwiązanie: zyskujesz prestiżowy adres bez numeru lokalu, Twoja poczta odbierana jest przez naszą recepcję – koniec z nieodebraną korespondencją i długimi kolejkami na poczcie. Wirtualny adres w Strefie Biura w Warszawie to idealny sposób na podniesienie atrakcyjności Twojej firmy.

Udostępnimy wirtualny adres do celów korespondencyjnych. Jako odpowiedzialni za odbiór Twojej poczty będziemy na bieżąco informować Cię drogą mailową o nowych przesyłkach. Ponadto, dla Twojej wygody, zlecimy wysyłkę korespondencji na wskazane przez Ciebie miejsce.

Usługa Pakiet Wirtualna Skrzynka Pakiet Wirtualny Adres Pakiet Wirtualny Adres +
Adres dla celów rejestracji firmy
Adres korespondencyjny
Odbiór korespondencji przychodzącej w tym osobisty
Każdorazowe powiadomienie o nadejściu korespondencji (mail)
Odsyłka pocztowa korespondencji na wskazany adres ✔ (raz w miesiącu) ✔ (raz w miesiącu) ✔ (dwa razy w miesiącu)
Wysyłka zleconej korespondencji
Otwieranie i skanowanie nadesłanej korespondencji
Pakiet Dostępu do Sali Konferencyjnej 2 godz 4 godz
Zniżka na wynajem sal spotkań 10% 15% 20%
Miesięczny abonament (cena netto) 49 zł 100 zł 150 zł

*istnieje możliwość wysyłania korespondencji na wskazany adres częściej, koszt usługi to 5 zł plus opłata
pocztowa

Scroll to top