Sala konferencyjna

Sala Konferencyjna w „Strefie Biura” to profesjonalnie wyposażona i urządzona sala dla maksymalnie 10 osób. Wynajem sali możliwy zarówno na godzinę, dwie jak i na kilkudniowe sesje, warsztaty, szkolenia.

Podczas spotkań Goście są obsługiwani przez profesjonalny personel biurowy „Strefy Biura”.
W cenie zapewniamy:
• stół konferencyjny oraz komfortowe krzesła
• obsługę recepcyjną dla Ciebie i Twoich gości
• szybki bezprzewodowy Internet
• dostęp do w pełni wyposażonej biurowej kuchni (nielimitowana kawa i herbata, woda)
*Płatność następuje na podstawie faktury, podane dane są cenami netto
*Dla Klientów „Wirtualnego Biura” 30% zniżki!
Sprawdź wolne terminy wynajmu sali- TUTAJ

Cennik

liczba godzincena netto (zł)
140
280
5180
8280

Do kogo kierujemy ofertę wynajęcia sali konferencyjnej?

Naszą salę konferencyjną może wynająć każdy, zarówno osoba fizyczna, jak i firma. Kameralna sala, przeznaczona maksymalnie dla 10 osób, to idealne miejsce na niewielkie szkolenie, spotkanie z kontrahentami, spotkanie ze zdalnymi pracownikami, kilkuosobowe warsztaty.

Sala konferencyjna jest przystosowana zarówno do pracy stacjonarnej, jak i do prowadzenia telekonferencji. Dzięki wyposażeniu sali w szybki, bezprzewodowy internet oraz urządzenia multimedialne możesz prowadzić prezentacje, omawiać strategie i plany biznesowe, łączyć się z współpracownikami z całego świata.

Naszą salę konferencyjną możesz wynająć na godziny lub całe dnie. Niezależnie od długości wynajmu możesz korzystać z pełnej palety usług, które oferuje Strefa Biura: zapewniamy zarówno obsługę recepcyjną dla Ciebie i Twoich gości, jak i nielimitowany dostęp do nowoczesnej, w pełni wyposażonej kuchni.

Jak mogę sprawdzić, kiedy sala konferencyjna jest wolna i zarezerwować termin dla siebie?

Na naszej stronie znajduje się na bieżąco aktualizowany kalendarz, w którym sprawdzisz zajętość sali konferenecyjnej w wybrane przez Ciebie dni.

Aby zarezerwować salę, wypełnij formularz konatktowy dostępny na stronie Rezerwacje lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu lub adresem mailowym dostępnym w zakładce Kontakt.

Zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania, przygotujemy specjalną ofertę, pokażemy salę konferencyjną przed spotkaniem.

Scroll to top